Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پاسخ منفی آنچلوتی به پیشنهاد منچستریونایتد

پاسخ منفی آنچلوتی به پیشنهاد منچستریونایتد

دیلی میل فاش ساخته است که مدیران منچستریونایتد ماه نوامبر با کارلو آنچلوتی تماس گرفته بودند تا وی را جانشین لوئیس فان خال کنند.

منچستریونایتد در یکی دو ماه اخیر با کسب نتایج ضعیف، از قافله مدعیان قهرمانی در لیگ برتر عقب افتاده و به خصوص پس از عدم پیروزی در 7 بازی متوالی، فان خال تا آستانه اخراج شدن نیز پیش رفت.

حال دیلی میل فاش ساخته است که بحث برکناری فان خال به دو ماه پیش بر می گردد. اد وودوارد، نایب رئیس یونایتد در ماه نوامبر با آنچلوتی، سرمربی سابق میلان، رئال و چلسی تماس گرفته و با وی بر سر هدایت یونایتد مذاکره کرده ولی کارلتو به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است؛ چون با بایرنی ها به توافق رسیده بود.

حال این سوال پیش می آید که وودوارد چگونه با توجه به مصاحبه های چند وقت اخیرش که همواره جایگاه فان خال را مستحکم عنوان می کرد، به دنبال جذب آنچلوتی بوده است. وودوارد پس از ناامید شدن از آنچلوتی سپس به سراغ مورینیو رفت اما فعلا فان خال با کسب دو نتیجه خوب برابر چلسی و سوانسی در حاشیه امنیت موقت قرار دارد.

 

ارسال نظر