Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

برای وراتی، بایرن بهتر از رئال و بارسلوناست

برای وراتی، بایرن بهتر از رئال و بارسلوناست

دی کامپلی، مدیر برنامه های مارکو وراتی، در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت در مورد آینده این بازیکن صحبت کرد.

سال 2012 بود که وراتی از تیم دسته دومی پسکارای ایتالیا به پاری سن ژرمن پیوست و زیر نظر آنچلوتی به سرعت تبدیل به یک بازیکن سطح بالا شد. او این روزها مورد توجه تیم های زیادی چون رئال، بارسا، سیتی و بایرن قرار دارد.

ستاره ملی پوش ایتالیایی در آستانه تمدید قرارداد با باشگاه پاریسی نیز قرار دارد اما برخی معتقدند او بخاطر حضور کارلتو در بایرن، به زودی راهی این تیم خواهد شد. قرارداد فعلی وی تا 2019 اعتبار دارد.

دی کامپلی در همین رابطه گفت:" اینکه وراتی را روزی در بایرن تصور کنیم راحت تر از دیدن او در لباس رئال و بارساست؛ چون پیچیدگی این انتقال کمتر است.شرایط برای او در این تیم هم بهتر خواهد بود البته مارکو در آستانه تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن قرار دارد و حداقل تا سال 2020 در این تیم خواهد ماند.
از وقتی او به اینجا آمده، این چهارمین قراردادی است که امضا می کند و با درخشش خود توانسته قرارداد اولیه اش را بهبود ببخشد. پیش بینی می کنم وراتی سال هایی طولانی در پاریس بماند."

ارسال نظر