Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ایسکو در آستانه جدایی از رئال مادرید؟

ایسکو در آستانه جدایی از رئال مادرید؟

فران سوریانو، یکی از مدیران ورزشی باشگاه منچسترسیتی، چند روز قبل در رستورانی در مادرید با خوزه آنخل سانچس، مدیر داخلی رئال بر سر انتقال ایسکو مذاکره کرده است.

نشریه اسپورت با انتشار این خبر مدعی شده است که مدیران سیتی آخرین پیشنهاد خود برای ایسکو را به رئالی ها ارائه داده اند و این نشان می دهد که تا چه اندازه در عزم خود جدی هستند. ایسکو رابطه گرمی با مانوئل پیگرینی، سرمربی سیتی از زمان حضور این مربی شیلیایی در مالاگا دارد و مورد توجه پپ گواردیولا، مربی احتمالی فصل بعد سیتی هم قرار دارد.

ستاره مالاگایی که از وضعیت خود در رئال مادرید راضی نیست و با بنیتس به مشکلاتی نیز برخورد کرده، نزد رئیس باشگاه مالاگا اعتراف کرده که اوضاع برای او در رئال خوب پیش نمی رود و ممکن است در آینده ای نزدیک این باشگاه را ترک کند.

طبق گزارش اسپورت، پیشنهاد سیتی برای جذب ایسکو 40 میلیون یورو بوده که بالاتر از رقم پیشنهادی پاری سن ژرمن و آرسنال، دو تیم دیگر خواهان ایسکو بوده است. رئالی ها از باشگاه منچستر سیتی زمان خواسته اند تا با بررسی همه جوانب، در این مورد تصمیم گیری کنند.

ارسال نظر