Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ادعای آ.اس؛ مورینیو جانشین بنیتس در رئال

ادعای آ.اس؛ مورینیو جانشین بنیتس در رئال

روزنامه آ.اس، نزدیک به رئال مادرید مدعی شد که مورینیو، جانشین بنیتس در رئال مادرید خواهد بود.

سرمربی پرتغالی پس از 16 هفته کسب نتایج ضعیف با چلسی در لیگ برتر و حضور در رده ی شانزدهم و فاصله یک امتیازی با منطقه سقوط، از نیمکت چلسی اخراج شد. از سوی دیگر، بنیتس نیز که با رئال نتایج چندان خوبی کسب نکرده و با یک بازی بیشتر نسبت به بارسا و 2 امتیاز اختلاف با آنها، در رده ی دوم قرار دارد، به شدت از سوی هواداران و باشگاه تحت فشار است. از سوی دیگر اختلاف با بازیکن‌ها نیز می‌تواند یکی از دلایل اصلی کنار گذاشته شدن بنیتس از رئال باشد.
آ.اس مدعی شد که اگر پرز تصمیم بگیرد سرمربی سابق لیورپول را اخراج کند، مورینیو گزینه اصلی او برای هدایت رئال خواهد بود. مورینیو 3 فصل در رئال سپری کرد و 3 جام به همراه این تیم به دست آورد.
این در حالی است که روز گذشته رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید، در توئیترش از تماس باشگاه رئال با مورینیو خبر ‏داده بود و نوشته بود فلورنتینو پرز از آقای خاص خواسته در صورتی که هنوز به منچستریونایتد پاسخ نهایی اش را نداده، تا ژانویه ‏صبر کند.‏

ارسال نظر