Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آخرين وضعيت مسي و نيمار براي فينال جام باشگاه هاي جهان

آخرين وضعيت مسي و نيمار براي فينال جام باشگاه هاي جهان

نیمار و مسی در دیدار نیمه نهایی جام جهانی باشگاه ها برابر گوانگژو حضور نداشتند و هنوز بصورت قطعی مشخص نشده است که به بازی فینال خواهند رسید یا خیر.

نیمار که یک روز قبل از بازی با لورکوزن از ناحیه کشاله ران پای چپ دچار آسیب دیدگی شده بود، امروز سومین روز تمریناتش را پشت سر گذاشت و به ریکاوری پرداخت. او در بازی مقابل گوانگژو وارد ترکیب 18 نفره بارسلونا نیز شد و البته برای جلوگیری از هرگونه ریسکی، 90 دقیقه روی نیمکت نشست. احتمال حضور او در بازی فینال برابر ریورپلات، بالا ارزیابی شده است اما وضعیت برای مسی اندکی متفاوت است.

او که به دلیل مشکل کلیوی نتوانست بارسلونا را مقابل گوانگژو همراهی کند، شب گذشته سنگ کلیه خود را دفع کرد و به همین دلیل نتوانست در تمرین صبح امروز بارسا حضور پیدا کند. تیم پزشکی بارسلونا هنوز هیچ اظهارنظر دقیقی در مورد وضعیت مسی نکرده و تنها به این نکته اکتفا کرده است که باید تا فردا صبر کرد. اگر مسی بتواند در تمرین فردای بارسا حضور یابد، احتمال بازی کردنش مقابل ریورپلات نیز افزایش خواهد یافت.

 

ارسال نظر