Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گواردیولا: به رومینیگه‌درموردآینده همه‌چیز راگفته ام

گواردیولا: به رومینیگه‌درموردآینده همه‌چیز راگفته ام

قرار است پپ گواردیولا پس از اتمام دیدار بایرن و هانوفر، در مورد وضعیت آینده خود در باشگاه مونیخی نظر نهایی خود را اعلام کند.

قرارداد پپ گواردیولا با بایرن مونیخ، ژوئن 2016 به اتمام می رسد و او هنوز این قرارداد را تمدید نکرده است. فردا بایرن در زمین هانوفر به مصاف این تیم خواهد رفت و سپس تعطیلات زمستانی بوندسلیگا شروع خواهد شد. پس از این بازی قرار است گواردیولا در مورد آینده خود شفاف سازی کند. تیم هایی چون سیتی، یونایتد و چلسی، خواهان به خدمت گرفتن این سرمربی اسپانیایی هستند.

گواردیولا در نشست خبری امروز خود گفت:" من و رومینیگه پس از بازی با هانوفر صحبت های نهایی را خواهیم داشت؛ البته ما اغلب با هم حرف می زنیم و او همه چیز را در مورد من می داند. به او در مورد وضعیت آینده خودم همه چیز را گفته ام.
من، رومینیگه و باشگاه بایرن، پیش از این گفته ایم که پس از بازی با هانوفر، همه چیز مشخص خواهد شد.در حال حاضر تمرکز من روی بازی با هانوفر است و چند بازی اخیر این تیم را تماشا کرده ام."

 

ارسال نظر