Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بحران بازیکن قابل اعتماد روی نیمکت بارسلونا

بحران بازیکن قابل اعتماد روی نیمکت بارسلونا

از تعویضی هایم انتظار بیشتری داشتم ولی آنها توقعات مرا برآورده نکردند و مسئولیت این تساوی بر عهده من است.

اینها جملات اعتراضی لوئیس انریکه در واکنش به از دست رفتن دو امتیاز ارزشمند برای بارسلونا در نوکمپ بود. انریکه، سرمربی بارسا، در نشست خبری پس از بازی مقابل دپورتیوو، به شدت از عملکرد بازیکنان تعویضی خود انتقاد کرد و عنوان داشت که شاید نباید اقدام به تعویض می کرد.

بارسلونا که تا دقیقه 78 با دو گل از دپور پیش بود، در نهایت به تساوی 2-2 رضایت داد و این در حالی بود که سرمربی بارسا بازیکنانی چون متیو، مونیر و سرجی روبرتو را بجای ساندرو، راکیتیچ و آلبا در اواخر بازی وارد زمین کرده بود.

بارسلونا به دلیل محروم بودن از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی گذشته، از لحاظ مهره های قابل اطمینان در مضیقه است و این در بازی مقابل والنسیا(1-1) که انریکه ترجیح داد حتی یک تعویض هم انجام ندهد مشهود بود.

انریکه در بازی برگشت برابر ویانوونزه در نوکمپ نیز ترجیح داد با وجود مصدومیت یکی از بازیکنانش، کار را 10 نفره به اتمام برساند چون از این بیم داشت که با ورود سوارز و نیمار و مصدومیت احتمالیشان، در فاز تهاجمی با مشکل مواجه شود. مونیر و ساندرو، هیچکدام در بازی های لالیگا و لیگ قهرمانان جواب نداده اند و به همین دلیل است که انریکه اصرار دارد تا در نقل و انتقالات زمستانی، بارسا یک مهاجم جدید به خدمت بگیرد.

دیگر امیدواری انریکه به اضافه شدن آردا توران و الیکس ویدال به ترکیب تیمش از ماه ژانویه است تا بلکه بحران بازیکنان قابل اعتماد روی نیمکت تیمش کاهش یابد. تساوی 2-2 شب گذشته بارسا برابر دپور و انتقاد تند انریکه از بازیکنان تعویضی، به خوبی نشان داد که دست سرمربی بارسا روی نیمکت تا چه اندازه خالی است.

 

ارسال نظر