Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

یونایتد و جذب آنچلوتی برای متقاعدکردن‌ رونالدو

یونایتد و جذب آنچلوتی برای متقاعدکردن‌ رونالدو

اخبار و شایعات مختلفی در مورد آینده لوئیس فان خال در منچستریونایتد منتشر می شود و بسیاری بر این عقیده اند که اگر سرمربی هلندی نتواند یونایتد را در فصل جاری به جام برساند، از این تیم اخراج خواهد شد.

منچستریونایتد در فصل جاری نیز همچون دو فصل گذشته، شرایط ایده آلی ندارد و نتایج پرنوسان این تیم به خصوص شکست روز گذشته برابر بورنموث، باعث بحرانی شدن اوضاع این تیم شده است. بسیاری از کارشناسان، مخالف ایده های فان خال در یونایتد هستند و شیوه بازی شیاطین سرخ را نمی پسندند.

در حالیکه اخباری در مورد علاقه مدیران یونایتد برای سپردن هدایت تیمشان در فصل آینده به پپ گواردیولا به گوش می رسد، دیلی استار امروز گزارش داد که مسئولان منچستریونایتد قصد دارند برای فصل بعد، کارلو آنچلوتی را روی نیمکت تیمشان بنشانند تا به واسطه ارتباط بسیار خوب و نزدیک بین کارلتو با کریستیانو رونالدو، این فوق ستاره پرتغالی متقاعد به جدایی از رئال و بازگشت به الدترافورد شود.
رونالدو پیش از پیوستن به رئال مادرید، 6 فصل درخشان را در منچستریونایتد سپری کرده بود.

ارسال نظر