Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راکیتیچ: هواداران بارسا نگران چیزی نباشند

راکیتیچ: هواداران بارسا نگران چیزی نباشند

بارسلونا در ادامه تساوی ها خود، روز گذشته در نوکمپ مقابل دپورتیوو 2-2 متوقف شد تا پیش از شروع جام جهانی باشگاه ها، تردیدها نسبت به وضعیت بارسا افزایش یابند.

بارسا پیش از دپورتیوو برابر والنسیا و لورکوزن نیز متوقف شده بود. کاروان بارسلونا ساعتی راهی ژاپن شد تا خود را برای حضور در جام جهانی باشگاه ها و بازی مقابل گوانگژو مهیا کند.

ایوان راکیتیچ، ستاره کروات بارسا که شب گذشته گل دوم آبی اناری ها را به ثمر رساند، در مورد شرایط بارسا گفت:" مقابل دپورتیوو وقتی با دو گل پیش بودیم، باید گل سوم را هم می زدیم تا خیالمان راحت شود اما وقتی در این امر ناکام ماندیم، دپور بود که شهامت پیدا کرد و موفق شد دو گل به ما بزند.
باید به این تیم تبریک گفت اما معتقدم اتفاق خاصی نیفتاده و نیازی به نگرانی نیست. هواداران نگران نباشند چون فرمی که ما در آن قرار داریم و شیوه بازی ما در مسیر درستی است و اگر غیر از این بود باید نگران می شدیم.
چند روز دیگر در ژاپن بازی های مهمی در پیش داریم و حالا تمرکز ما روی جام جهانی باشگاه هاست. زمان به اندازه کافی داریم تا اشتباهاتمان را برطرف کنیم."

ارسال نظر