Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فرجام خواهی دوباره رئال نیز رد شد

فرجام خواهی دوباره رئال نیز رد شد

دادگاه اداری ورزش (TAD) نیز اعتراض رئال به رای کمیته انضباطی مبنی بر کنار گذاشته شدن این تیم از کوپا دل را وارد ندانست و حکم اولیه را اجرایی دانست.

رئالی ها در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری مقابل کادیز از دنیس چریشف استفاده کردند؛ مهاجمی که فصل قبل و زمانی که برای ویارئال بازی می کرد، سه اخطاره شده بود و نباید در اولین دیدار رئال دراین فصل در کوپا دل ری به میدان می رفت.
باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود به دلیل اینکه فدراسیون فوتبال اسپانیا و باشگاه ویارئال این موضوع را به آنها اطلاع نداده بودند؛ بنابراین مسئولیتی متوجه آنها نیست.
اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا این استدلال باشگاه رئال مادرید را نپذیرفت و روز گذشته فرجام خواهی این باشگاه نیز رد شد.
مدیران رئال برای احقاق حق خود به دادگاه اداری ورزش متوسل شدند و جلسه مربوط به رسیدگی به فرجام خواهی رئال ساعت 15 امروز برگزار شد. دقایقی پیش سخنگوی TAD اعلام کرد که فرجام خواهی رئال پذیرفته نشده و حکم قبلی مبنی بر کنار رفتن رئال از کوپا دل ری اجرایی است.
به ادعای آ اس، رئالی ها قصد دارند حالا اعتراض خود را به دادگاه ملی اسپانیا ببرند.

 

ارسال نظر