Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تمدید قرارداد نیمار با بارسلونا در ژانویه

تمدید قرارداد نیمار با بارسلونا در ژانویه

نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا که تا سال 2018 با این باشگاه قرارداد دارد، به احتمال زیاد تا یک ماه دیگر آن را تمدید خواهد کرد.

باشگاه بارسلونا که تیم های یونایتد، رئال مادرید و پاری سن ژرمن را مترصد جذب ستاره برزیلی خود می بیند، مدتی است که قرارداد جدیدی به نیمار پیشنهاد داده با این حال هنوز چانه زنی ها در این زمینه ادامه دارد.

پدر نیمار و خود این بازیکن به صراحت خبر از علاقه برای تمدید قرارداد داده اند؛ هرچند که احتمال جدایی نیمار از بارسا به دلیل مشکلات مالیاتی این بازیکن در کشور اسپانیا نیز رد نشده است.

موندو دپورتیوو امروز به نقل از منابع نزدیک به نیمار گزارش داد که تا پیش از 11 ژانویه، روزی که قرار است نیمار در مراسم توپ طلا حاضر باشد، قرارداد جدید بین او و بارسلونا امضا خواهد شد و ستاره برزیلی این اتفاق را با حضورش در مراسم "بالون دور" جشن خواهد گرفت. قرارداد جدید تا سال 2021 اعتبار خواهد داشت و حقوق سالیانه او نیز به 15 میلیون یورو افزایش خواهد یافت.

 

ارسال نظر