Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

والدانو: رابطه بنیتس با بازیکنان رئال سرد است.

والدانو: رابطه بنیتس با بازیکنان رئال سرد است.

خورخه والدانو، مربی و بازیکن سابق رئال مادرید در مصاحبه جدید خود به انتقاد دوباره از پرز بابت اخراج آنچلوتی پرداخت.

رئیس باشگاه رئال مادرید تابستان امسال در اقدامی عجیب، آنچلوتی را برکنار و بنیتس را جایگزین وی کرد. تعویضی که هنوز جواب نداده و اوضاع رئال به مانند دو فصل گذشته نیست.

والدانو در همین رابطه به رکورد گفت:" در رئال مادرید سطح بالایی از حرفه ای گری وجود دارد؛ با این حال به نظر می رسد که بازیکنانی که تا فصل گذشته به تمام حرف های آنچلوتی گوش داده و هر تصمیم او را چشم بسته می پذیرفتند، امسال در مورد بنیتس رویه دیگری را پیاده کرده اند.
اینگونه به نظر می رسد که بنیتس بر خلاف آنچلوتی، رابطه گرمی با بازیکنان و به خصوص ستارگان تیمش ندارد. پرز در مورد اخراج آنچلوتی ریسک بزرگی مرتکب شد؛ ریسکی که جواب نداده و او مقصر ناکامی رئال تا بدینجاست."

والدانو سپس به تمجید از مثلث تهاجمی بارسا متشکل از مسی، سوارز و نیمار پرداخت و گفت:" در بارسلونا دوستی و صمیمیت بین مسی، سوارز و نیمار مثال زدنی است و همین عامل باعث موفقیت آنها شده است. هر سه مهاجم، مهاجمانی 5 ستاره هستند ولی در هر مصاحبه از یکدیگر تعریف می کنند و همین عدم خودخواهی، نقش زیادی در درخشش این مثلث داشته است. به نظر می رسد که این سه در یک تیم محلی بازی می کنند و سالهاست باهم رفاقت دارند."

ارسال نظر