Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گرت بیل: رونالدو بهترین بازیکن دنیا نیست!

گرت بیل: رونالدو بهترین بازیکن دنیا نیست!

گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید شب گذشته در مقابل ختافه برای دومین بازی متوالی موفق به گلزنی شد. او هفته گذشته به ایبار نیز گل زده بود.

رئال به لطف گل های بنزما، رونالدو و بیل، موفق شد با نتیجه 4-1 بر ختافه غلبه کند. بیل که هفته گذشته مقابل ایبار، پس از سه ماه موفق به گلزنی برای رئال شده بود، شب گذشته نیز گلزنی کرد تا در لالیگا 4 گله شود.

از او انتقاد می شود که چرا مثل زمانی که برای تاتنهام بازی می کرد، نتوانسته در دو فصل اخیر برای رئال بدرخشد که او در واکنش به این مساله به خبرنگاران گفت:" خودم هم نمی دانم که چرا نمی توانم مثل دوران حضورم در تاتنهام بازی کنم. فکر می کنم به دلیل تفاوت های لالیگا با لیگ برتر انگلیس باشد. سبک بازی در این دو لیگ متفاوت است."

بیل در مورد ارتباطش با رونالدو گفت:" در مورد اختلاف ما داستان های زیادی می گویند اما باید بگویم که ارتباط بسیار خوبی با او دارم. کریستیانو "یکی" از بهترین بازیکنان دنیاست. بهترین در دنیا؟ هر کسی می تواند در این زمینه عقیده خود را داشته باشد. رونالدو بازیکن بسیار بسیار بزرگی است."

 

ارسال نظر