Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بنیتس: از محرومیت چریشف مطلع نبودیم

بنیتس: از محرومیت چریشف مطلع نبودیم

رافا بنیتس، سرمربی رئال مادرید عنوان کرد که رئال مادرید از محروم بودن دنیس چریشف، هافبک خود برای تقابل با کادیز مطلع نبوده است.

هافبک روس که در نیمه اول بازی برای رئال موفق به گلزنی شده بود، در نیمه دوم بازی از میدان خارج شد. پس از بازی مشخص شد که او به دلیل 3 کارته بودن، از حضور در این بازی محروم بوده و حالا رئال با خطر حذف شدن از کوپا دل ری روبرو خواهد بود.
بنیتس در این رابطه گفت:" باشگاه از این موضوع اطلاع نداشته است. نه ویارئال و نه کمیته داوران چیزی به ما نگفتند.هیچ چیز راجع به او نمی‌دانستیم و وقتی متوجه این موضوع شدیم، تعویضش کردیم. ما بازی خوبی انجام دادیم، خوشحالم که پیروز شدیم و راضی هستم. کاری که باید را انجام دادیم و چیزی که در بازی‌های بزرگ نداشتیم (مسئولیت پذیری)، امشب به خوبی دیده شد."
بنیتس که از سوالات درباره احتمال حذف رئال خسته شده بود، در پاسخ به یکی از خبرنگاران گفت:" 3 بار در این رابطه پاسخ دادم. من از نتیجه و عملکرد تیمم راضی هستم. تنها راجع به چیزی که در زمین دیدم صحبت می‌کنم، باقی مسائل به من ربطی ندارد."

ارسال نظر