Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اعلام اسامی 3 نامزد نهایی توپ طلای 2015

اعلام اسامی 3 نامزد نهایی توپ طلای 2015

دقایقی پیش در زوریخ، مقر فیفا، اسامی سه بازیکن نهایی برای دریافت توپ طلای سال 2015 اعلام شد.

ماه گذشته بود که اسامی 23 بازیکن به عنوان نامزدهای نهایی توپ طلای سال 2015 اعلام شد. از مسی، سوارز، نیمار و رونالدو به عنوان اصلی ترین گزینه های نهایی یاد می شد و دقایقی پیش سرانجام 3 بازیکن فینالیست توپ طلا مشخص شدند و نام آنها اعلام شد. بر این اساس لئو مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار برای کسب توپ طلا وارد رقابت نهایی خواهند شد.


همچنین اسامی سه مربی به عنوان نامزدهای نهایی انتخاب برترین مربی سال 2015 اعلام شد: لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، پپ گواردیولا سرمربی بایرن و خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتینی تیم ملی شیلی.


انریکه همراه بارسلونا تا بدینجا موفق به کسب 4 قهرمانی ارزشمند در سال 2015 شده؛ از جمله فتح سه گانه. پپ گواردیولا بایرن را قهرمان بوندسلیگا و سامپائولی نیز شیلی را قهرمان کوپا آمریکا کرد.


سه گل نیز به عنوان نامزدهای نهایی گل برتر سال 2015(جایزه پوشکاش) انتخاب شدند: گل لئو مسی به بیلبائو در فینال کوپا دل ری، گل فلورنزی(بازیکن رم) به بارسلونا در دور گروهی لیگ قهرمانان 2015-2016 و نیز گل وندل لیرا در بازی اتلتیکو گویانینزه و گویانزیا در تاریخ 11 مارس.

قرار است 21 دی ماه، برندگان نهایی طی مراسمی ویژه در زوریخ معرفی شوند.

ارسال نظر