Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

یک بدشانسی جدید برای فرانک ریبری

یک بدشانسی جدید برای فرانک ریبری

ستاره فرانسوی بایرن که بعد از مصدومیتی طولانی قرار بود در تمرین امروز تیمش حضور پیدا کند، به دلیل بیماری در خانه ماند.

بایرنی‌ها بعد از تمرین پیش از ظهر امروزشان طبق روال هر ساله با رسیدن به پایان نوامبر به بازدید از کلوب‌های هواداران خود رفتند. فرانک ریبری که گفته می‌شد در تمرین امروز شرکت خواهد کرد، نه در تمرین و نه در برنامه بازدید حضور پیدا نکرد و به این ترتیب بازگشتش که اواخر دسامبر تخمین زده شده بود، درهاله‌ای از ابهام قرار گرفت.
علاوه بر این ستاره 32 ساله فرانسوی، بازگشت داگلاس کاستا، داوید آلابا و آرین روبن هم مشخص نیست. ماتیاس سامر در مورد این وضعیت اظهار داشت:" این بازیکنان وضعیت بدی ندارند، اما به قدر کافی خوب هم نیستند که بتوانند بازی کنند. اینکه کی خوب می‌شوند را من نمی‌دانم."
گفتنی است ریبری نه ماه پیش یعنی در ماه مارس و موقعی که بایرن در مرحله یک‌هشتم پایانی فصل گذشته چمپیونزلیگ مقابل شاختار دونتسک بازی می‌کرد، در برخورد با داگلاس کاستا که آن زمان عضو تیم حریف بود از ناحیه مچ پا به شدت مصدوم شد و در پی تبعات آن از جمله التهاب و عفونت تا امروز قادر به حضور در میادین فوتبال نشده است

ارسال نظر