Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تقاضای هواداران بارسلونا از رافا بنیتس

تقاضای هواداران بارسلونا از رافا بنیتس

هواداران بارسلونا نیز همانند هواداران اتلتیکو، رافا بنیتس را سوژه شعارهای کنایه آمیز خود قرار دادند.

رافا بنیبتس این روزها به سوژه خوبی برای هواداران تیم های رقیب رئال بدل شده است. افت محسوس رئال با بنیتس و تغییریافتن شرایط این تیم نسبت به سال گذشته، باعث شده تا همگان، روی کار آمدن بنیتس در رئال مادرید را علت اصلی این اتفاقات قلمداد کنند.

دو شکست متوالی در لالیگا برابر سویا و بارسلونا باعث شد تا این تیم نه تنها صدر جدول را به بارسلونا واگذار کند که رده دوم را نیز هم اکنون در اختیار اتلتیکومادرید می بیند. روز چهارشنبه در جریان دیدار اتلتیکو و گالاتاسرای، هواداران تیم دوم شهر مادرید در ویسنته کالدرون، با شعارهای بنیتس در رئال بمان، به رئالی ها طعنه زدند و حال دوربین های شبکه لاسستا، تصاویری از هواداران بارسلونا شکار کرده است که نشان می دهد آنها نیز همچون هواداران اتلتیکو، روز گذشته در جریان دیدار تیم محبوبشان برابر سوسیداد، با شعار بنیتس بمان از این مربی می خواستند که به حضورش در رئال ادامه دهد تا روند منفی کهکشانی ها همچنان تداوم داشته باشد.

ارسال نظر