Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رونالدو:روی نیماربرای توپ طلای2016 شرط میبندم

رونالدو:روی نیماربرای توپ طلای2016 شرط میبندم

رونالدوی برزیلی در جدید ترین مصاحبه ی خود، از نیمار به عنوان برنده توپ طلای سال آینده یاد کرد.

این روزها درخشش خیره کننده نیمار در ترکیب بارسلونا، دوری دو ماهه مسی به دلیل مصدومیت و افت محسوس کریس رونالدو، باعث شده تا بسیاری، ستاره برزیلی بارسا را برترین بازیکن حال حاضر دنیا بدانند؛ با این حال کمتر کسی امسال برای نیمار شانسی برای گرفتن توپ طلا قائل است.

رونالدو نازاریو که خود دو بار توپ طلا را در دوران فوتبالش تصاجب کرده است، در مورد نیمار به رویترز گفت:" نیمار در حال رشد است و روز به روز بهتر خواهد شد. شرایط به نفع اوست چون دوران رشد مسی و کریستیانو تقریبا تمام شده و مشکل بتوانند از این بهتر بشوند.

روی نیمار برای توپ طلای 2016 شرط می بندم و به عنوان یک برزیلی دوست دارم او سال بعد این عنوان را کسب کند که به اعتقاد من، شایستگی آن را نیز دارد. امسال البته بازهم این عنوان به مسی یا رونالدو می رسد و نمی دانم نیمار سوم هم خواهد شد یا خیر ولی او تنها بازیکنی است که می تواند به 8 سال سلطه مسی و رونالدو در توپ طلا پایان دهد."

لازم به ذکر است که برزیلی ها بین سال های 1994 تا 2007، چند بار توسط رونالدو، رونالدینیو، روماریو و کاکا توپ طلا را تصاحب کردند اما از آن سال این عنوان بین مسی و رونالدو تقسیم شده است.

 

ارسال نظر