Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بازگشت توازن به ترکیب رئال با کاسیمیرو

بازگشت توازن به ترکیب رئال با کاسیمیرو

رافا بنیتس با نگاهی دوباره به دیدار رئال و شاختار، بیش از پیش از تصمیم خود مبنی بر بازی ندادن به کاسیمیرو در ال کلاسیکو متاسف خواهد شد.

شنبه گذشته رافا بنیتس، رئال را با ترکیبی دور از انتظار به مقابله با بارسلونا فرستاد. او با نیمکت نشین کردن کاسمیرو و ایسکو و میدان دادن به خامس و بنزما، عملا میانه میدان را به بارسلونا واگذار کرد و نتیجه 4-0 پایانی نیز به خوبی گویای وضعیت رئال در آن مسابقه بود.

پس از آن شکست سنگین، انتقادات زیادی برای بازی ندادن به کاسیمیرو به بنیتس وارد شد و این مربی به همین دلیل، شب گذشته در بازی مقابل شاختار، ترجیح داد بار دیگر هافبک دفاعی برزیلی خود را از ابتدا در ترکیب ثابت قرار دهد و نتیجه اش را نیز گرفت.

کاسمیرو که تا پیش از ال کلاسیکو، یکی از مهره های همیشه ثابت رئال بود، شب گذشته بار دیگر ثابت کرد که اگر در میدان بود، بارسلونا نمی توانست به آن راحتی رئال را مغلوب کند؛ چه به ادعای نشریه اسپورت، بازیکنان بارسلونا نیز پس از مسابقه به این امر معترف بودند.

آمارها نشان می دهند که کاسیمیرو روز گذشته با 93 پاس، بیش از هر بازیکن رئال اقدام به پاس دادن کرده و دقت آنها نیز 92 درصد بوده است. تنها رونالدو، واران و مودریچ دز زمینه دقت در ارسال پاس بهتر از کاسیمیرو بودند البته باید توجه داشت که رونالدو و واران، تقریبا یک سوم کاسمیرو پاس داده بودند و مودریچ هم در دقیقه 60 از زمین بازی خارج شده بود.

کاسمیرو، در بازی شب گذشته 11 کیلومتر دوندگی داشت که از این لحاظ نیز پس از کوواچیچ قرار می گیرد. بسیاری، کاسمیرو را متوازن کننده بازی رئال مادرید می دانند و او بازی به بازی، بیشتر از قبل این مساله را به اثبات می رساند.

 

ارسال نظر