Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

لحظه به لحظه با کنفرانس مطبوعاتی فلورنتینو پرز

لحظه به لحظه با کنفرانس مطبوعاتی فلورنتینو پرز

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، از دقایقی دیگر مقابل خبرنگاران قرار خواهد گرفت تا در مورد آینده رافا بنیتس در این باشگاه صحبت کند.

شکست 4-0 رئال مقابل بارسا، شایعات زیادی در مورد آینده رافا بنیتس ایجاد کرد و اکنون فلورنتینو پرز با حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی غیرمنتظره، قرار است در این مورد توضیح بدهد.

- در حالی که قرار بود پرز راس ساعت 19:30 به وقت محلی (22 به وقت ایران) مقابل خبرنگاران قرار بگیرد، هنوز او در سالن کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا نکرده است. نزدیک به 50 دوربین تلویزیونی منتظر انعکاس صحبت های رئیس باشگاه رئال هستند.

پرز سرانجام وارد سالن شد و صحبت هایش را اینطور شروع کرد:" می خواهم شما را از جلسه هیئت مدیره آگاه کنم. می خواهم اطلاع بدهم که باشگاه رئال به طور کامل از رافا بنیتس حمایت می کند و او از اطمینان کامل ما برخوردار است.

او به خاطر توانایی، رزومه کاری و تجربه اش به عنوان سرمربی رئال انتخاب شد. او دانش کافی برای گرفتن بهترین تصمیمات را دارد. اجازه بدهیم تا او کارش را انجام بدهد و به اهدافش برسد.
ما دیدار بسیاری بدی (مقابل بارسا) داشتیم. این اتفاقات رخ می دهد اما این به معنای نداشتن روش کاری مناسب نیست. من ناراحتی و عصبانیت هواداران درک می کنم اما از آنها می خواهم تا به حمایت از تیم ادامه بدهند.
تصور می کنم او (بنیتس) تلاش خواهد کرد تا به هواداران بگوید برای مدتی دستمال های سفید را کنار بگذارند.
ما معتقدیم که تیم فوق العاده ای داریم که می تواند باعث شادی هواداران شود. رافا بنیتس فرد برگزیده ماست تا موفقیت را به این تیم برگرداند. او اکنون بیش از هر زمان دیگری به حمایت هواداران نیاز دارد.

تا دو هفته قبل ما شکست ناپذیر بودیم و یکی از دو تیم صدرجدول. در حالی از ابتدای فصل، چندین بازیکن ما دچار مصدومیت شدند. ما مطمئن هستیم که تیم فوق العاده ای داریم. مهمترین مسئله برای ما این است که تیم به موفقیت برسد و از نظر ساختاری، ثبات داشته باشد.
من درک می کنم که هواداران از اتفاقات دیدار شنبه ناراحت باشند اما از آنها می خواهم از بازیکنان حمایت کنند. من همیشه با این هدف کار می کنم که هواداران تنها مالک باشگاه بمانند."

پرز در پاسخ به یک خبرنگار که سوال کرد آیا کمپینی علیه شما وجود دارد، گفت:" خب، من به همه اظهارنظرهای هواداران احترام می گذارم. آنها این حق را دارند و من آنها را درک می کنم. آیا کمپینی وجود دارد؟ باید حقیقت را بگویم؛ خودم اینطور فکر می کنم، شما هم همینطور فکر می کنید. در واقع همه ما این احساس را داریم."

شایعاتی در مورد احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست باشگاه رئال مادرید در صورت قانع نشدن اعضای هیئت مدیره از توضیحات پرز منتشر شده بود اما او این مسئله را رد کرد:" حتی یک کلمه هم در این مورد صحبت نشد. ما شرایط ورزشی را بررسی کردیم و در مورد حمایت مان از سرمربی حرف زدیم. ما از او کاملا حمایت می کنیم."
رئیس باشگاه رئال مادرید در پاسخ به این سوال که آیا بنیتس از قدرت کامل در تیم رئال برخوردار است، گفت:" مطمئنا. هیچ کسی تا به حال پیشنهادی به او نداده است. ما مربیان زیادی داشتیم و هیچ یک نخواهند گفت که من پیشنهادی در مورد تیم به آنها داده ام. همه آنها خودمختار بودند. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و انتخاب ترکیب برعهده مربی است."
پرز در پاسخ به این سوال که آیا با بازیکنان صحبت می کند، گفت:" من هر شنبه آنها را به طور معمول می بینم. با مربی هم صحبت می کنم."
پرز در صحبت هایش چند بار اعلام کرد که مشکلات رئال از ژانویه گذشته آغاز شد. او در پاسخ به یک خبرنگار که خواستار توضیح بیشتر شد، گفت:" از ژانویه اوضاع ما به هم ریخت.
ما با اطمینان کامل رافا را انتخاب کردیم و او می تواند شرایط را روبراه کند. او مدت کمی است که اینجاست و نباید فراموش کرد که نمی توان یک شبه همه چیز را درست کرد.

ارسال نظر