Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بیل: آماده الکلاسیکو هستم

بیل: آماده الکلاسیکو هستم

گرت بیل، ستاره رئال مادرید عنوان کرد که آماده تقابل با بارسلونا در دیدار روز شنبه خواهد بود.

ستاره ولزی تنها چهار بازی کامل برای رئال در طول این فصل داشته و مصدومیت، باعث شده او برای مدتی دور از میادین باشد. با این حال، بیل مدعی شد که دوباره کاملا آماده است و می‌خواهد مقابل بارسا بدرخشد.
او گفت:" احساس قدرت می‌کنم و به نظرم آماده هستم. برای این بازی آماده ام. فکر می‌کنم با سرعت و قدرتم بتوانم برای تیم بدرخشم. چنین ویژگی هایی همیشه برایم کارامد بوده است. ما دو تیم بزرگ اسپانیا هستیم. رقابت شدیدی بین ماست که سال‌ها این رقابت وجود داشته و همیشه برای لالیگا، چمپیونزلیگ و دیگر جام‌ها با یکدیگر رقابت داشت هایم. چنین رقابت شدیدی بین دو باشگاه، باعث می‌شود در زمین فشار بیشتری روی بازیکنان باشد که این بازی را خاص و هیجان انگیز می‌کند. تا به اینجای فصل در فرم خوبی قرار داشتیم، تنها یک شکست تجربه کرده ایم و هنوز به دنبال راهی برای پیشرفت هستیم. می‌توانیم بهتر شویم، بهتر بازی کنیم و امیدواریم که با گذشت زمان ، روندمان ادامه پیدا کند و بهتر شود تا بتوانیم قهرمان لالیگا شویم. بارسلونا سبک بازی اش را تغییر نخواهد داد، همچنین ما. مطمئنم که یک بازی هجومی تماشا خواهید کرد و طبیعی است که تیمی که بیشتر گل بزند پیروز خواهد شد."

 

ارسال نظر