Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بارسا؛ رقیب رئال در جذب آقای گل انگلیس

بارسا؛ رقیب رئال در جذب آقای گل انگلیس

جیمی واردی، آقای گل فعلی فوتبال انگلیس، مورد توجه دو غول فوتبال اسپانیا یعنی رئال و بارسا قرار گرفته است.

حضور واردی در صدر جدول گلزنان انگلیس، بی شک یکی از اتفاقات غیرمنتظره ی این فصل لیگ برتر است. مهاجم 28 ساله باشگاه لستر سیتی، با 12 گل این عنوان را در اختیار دارد. او در این فصل در 9 بازی متوالی گلزنی کرده و اگر پس از وقفه بازی های ملی، در زمین نیوکاسل نیز گلزنی کند، به رکورد تاریخی رود فان نیستلروی خواهد رسید. ستاره هلندی در 10 بازی متوالی برای منچستریونایتد گلزنی کرده بود.

واردی که البته شایعه پیوستنش به رئال در ماه ژانویه را چند روز پیش رد کرده بود، حالا به ادعای دیلی میرور، مورد توجه بارسلونا نیز قرار گرفته است. به ادعای این منبع، نمایندگان بارسلونا شب گذشته به منظور بررسی شرایط واردی، در ورزشگاه محل برگزاری بازی دوستانه اسپانیا و انگلیس حاضر شده بودند.

باشگاه بارسلونا قصد دارد در ماه ژانویه، یک مهاجم به خدمت بگیرد و با توجه به پیچیده شدن انتقال نولیتو به این تیم، در حال بررسی گزینه های دیگر است و به نظر می رسد که واردی نیز یکی از همین گزینه ها باشد.