Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رونالدو: غمگینم ولی در زمان حال زندگی میکنم

رونالدو: غمگینم ولی در زمان حال زندگی میکنم

کریستیانو رونالدو امروز به لندن سفر کرد تا در مراسم معرفی مستندی مربوط به خودش حضور داشته باشد.

این مستند به زندگی رونالدو از کودکی تا به امروز می پردازد. رونالدو که یک روز پس از شکست 3-2 رئال مقابل سویا در این مراسم شرکت کرده بود، در کنفرانسی خبری گفت:" بخاطر نتیجه بد شب گذشته مقابل سویا کمی غمگینم ولی نمی خواهم آن را وارد اتفاق خوشایند امروز کنم.من در زمان حال زندگی می کنم.
امروز یک روز به یادماندنی و خوب برای من است. هر بازیکنی این شانس را پیدا نمی کند که از زندگیش فیلمی ساخته شود. این یکی از لحظات بی نظیر در زندگی من به حساب می آید.خوشحالم و می خواهم از این لحظات لذت ببرم."

رونالدو سپس از دوران حضورش در منچستریونایتد سخن گفت:" در 18 سالگی به کمک ژرژ مندس(ایجنت) توانستم به یکی از بهترین باشگاه های دنیا یعنی منچستریونایتد بپیوندم و افتخار کار کردن با سر الکس فرگوسن را پیدا کنم. من حس فوق العاده ای به منچستریونایتد دارم و همیشه نیز این مساله را عنوان کرده ام. بازی در اسپورتینگ لیسبون و سپس رفتن به تیمی چون منچستریونایتد باورنکردنی بود. خدای من، همه چیز جادویی بود."