Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مارسلینیو:غیبت مسی؟ نیمار وسوارز که هستند

مارسلینیو:غیبت مسی؟ نیمار وسوارز که هستند

سرمربی ویارئال در آستانه بازی تیمش مقابل بارسلونا در نوکمپ از شانس اندک تیمش برای پیروزی صحبت کرد.

ویارئال و بارسلونا از ساعت 18.30 در نوکمپ به مصاف هم خواهند رفت؛ در حالیکه زیردریایی های زرد، فصل گذشته در این ورزشگاه بازی های خوبی در لالیگا و کوپا دل ری مقابل آبی اناری ها به نمایش گذاشتند.

مارسلینیو، مربی موفق ویارئال، در مورد این بازی به خبرنگاران گفت:" برای پیروزی بر بارسلونا باید بهترین بازی عمرتان را انجام دهید. باید خوب و موثر بازی کنیم و هر بازیکن، همه توانش را در زمین بگذارد. بی شک فرصت هایی که نصیبمان می شود، کمتر از فرصت های بارسلونا خواهد بود و به همین دلیل به بازیکنانم گفته ام که قدر موقعیت ها را بدانند.

امروز مسی در بارسلونا غایب است اما نیمار و سوارز هستند. دو بازیکنی که 80 میلیون یورو ارزش دارند و با این دو مهاجم، بارسلونا قدرت شکست هر حریفی را دارد. برای کسب یک نتیجه مطلوب، باید نیمار و سوارز را مهار کنیم.فصل گذشته یک بار تا مرز پیروزی بر بارسا در نوکمپ پیش رفتیم. امیدوارم از آن بازی، درس های خوبی گرفته باشیم."