Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رئال مادرید در انتظار بازگشت کریم بنزما

رئال مادرید در انتظار بازگشت کریم بنزما

در باشگاه رئال مادرید همه منتظرند که کریم بنزما تا امشب بتواند خود را به مادرید رسانده و از فردا در تمرینات شرکت کند.

بنزما ساعات تلخی را در پاریس می گذراند. او در ارتباط با پرونده اخاذی از والبوئنا مجرم شناخته شده و شب گذشته را نیز در بازداشت به سر می برد؛ با این حال مارکا در گزارشی ادعا کرد که بنزما پس از اتمام کارهای داداگاهی اش، مجوز بازگشت به اسپانیا را پیدا خواهد کرد و احتمال ممنوع الخروج بودن او بالا نیست.

فیزیوتراپ های رئال منتظر او هستند تا ادامه روند درمانی اش را از سر بگیرند. بنزما از یک ماه پیش به دلیل مصدومیت نتوانسته در میادین حاضر شود. بسیار بعید است که او بتواند خود را به بازی یکشنبه برابر سویا برساند؛ با وجود اینکه اطرافیان بنزما وضعیت روحی او را خوب و مثبت گزارش داده اند. در رئال مادرید همه اطمینان دارند که بنزما بی گناه است و به تبرئه او در جلسات بعدی دادگاه امیدوارند.

به ادعای مارکا، کیلور ناواس دیگر بازیکنی است که نمی تواند به دلیل مصدومیت برابر سویا بازی کند اما گرت بیل و کارواخال مشکلی برای حضور در ترکیب رئال نخواهند داشت.