Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دوحرکت عجیب وجنجالی رونالدو مقابلPSG(عکس)

دوحرکت عجیب وجنجالی رونالدو مقابلPSG(عکس)

کریستیانو رونالدو شب گذشته بازهم نتوانست به پاری سن ژرمن گل بزند تا همچنان در گلزنی به این تیم ناکام باشد.

PSG یکی از چهار تیمی است که رونالدو در دوران فوتبالش هنوز موفق به گلزنی مقابلش نشده است. شب گذشته رئال با چاشنی شانس موفق شد حریف پاریسی خود را در برنابئو شکست دهد و صعودش به دور بعدی لیگ قهرمانان را حتمی کند؛ با این حال دو حرکت رونالدو در پایان این مسابقه که مقابل دوربین های تلویزیونی و نیز عکاسان حاضر در ورزشگاه انجام شد، تعجب بسیاری را به دنبال داشت.


رونالدو بلافاصله پس از اتمام بازی و در حالیکه به سمت رختکن حرکت می کرد با لوران بلان، سرمربی پاری سن ژرمن برخورد کرد و صحبت هایی درگوشی با وی داشت. بلان در نشست خبری خود فاش نکرد که مضمون گفته های رونالدو چه بوده است.

رونالدو همچنین در تونل ورزشگاه با ناصر الخلیفی، مالک قطری پاری سن ژرمن نیز برخورد کرد. رونالدو وقتی دریافت که الخلیفی متوجه حضور او نشده، با دست به شانه او زد و پس از خوش و بش چند ثانیه ای، به وی چشمکی زد و راهی خروجی ورزشگاه شد. هردوی این حرکات توسط دوربین ها شکار شدند.


اتفاقاتی که باعث نارضایتی در اردوی رئال مادرید و بخصوص در نزد فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید شده است. ماه هاست که شایعات پیوستن رونالدو به PSG در تابستان آینده به گوش می رسد و مصاحبه های اخیر رونالدو و اتفاقات شب گذشته، بر آتش این شایعات افزوده اند.