Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مخالفت در بارسلونا با ورود پرچم های کاتالونیا

مخالفت در بارسلونا با ورود پرچم های کاتالونیا

بخش اعظمی از اعضای باشگاه بارسلونا از بارتومئو،رئیس این باشگاه خوسته اند که امشب جلوی ورود پرچم های کاتالونیا به نوکمپ را بگیرد.

به درخواست احزاب جدایی طلب کاتالونیا، قرار است امشب 30 هزار پرچم کاتالونیا بیرون نوکمپ توزیع شده و هوادارن بارسا با این پرچم ها وارد ورزشگاه شوند. این اقدامی تلافی جویانه از سوی هواداران بارسا بر علیه جرایم درنظر گرفته یوفا بر علیه بارسلوناست.

بارسا به دلیل حضور پرچم های کاتالونیا در دیدار فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته 30 هزار و همچنین در دیدار چند هفته پیش مقابل لورکزون در نوکمپ، 40 هزار یورو از سوی یوفا جریمه شده است. هرچند که جریمه دوم فعلا به حالت تعلیق در آمده.

منابع اسپانیایی امروز گزارش دادند که اعضای باشگاه بارسلونا از هیئت مدیره و رئیس باشگاه درخواست کرده اند که مانع ورود پرچم های کاتالونیا به نوکمپ در بازی امشب مقابل باته بوریسف شده تا جلوی جرایم سنگین تر بعدی از سوی یوفا گرفته شود. باید دید که واکنش بارتومئو به این درخواست چه خواهد بود.