Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رویس: از کودکی هوادار بارسلونا بودم

رویس: از کودکی هوادار بارسلونا بودم

مارکو رویس، ستاره بروسیا دورتموند، با مصاحبه جدیدش به شایعات پیوستنش به بارسلونا در تابستان آینده قوت بخشید.

بارسلونا یکی دو فصلی است که خواهان به خدمت گرفتن مارکو رویس شده با این حال مصدومیت های نابهنگام این بازیکن و همچنین محرومیت بارسا از خرید بازیکن در سال 2015، مانع چنین امری شده است.

مارکو رویس که شب گذشته در صفحه فیسبوک لیگ اروپا، پاسخگوی سوالات علاقمندان به فوتبال بود، در مورد علاقه اش به بارسلونا صحبت کرد. او در پاسخ به سوال یکی از دوستدارانش گفت:" وقتی بچه بودم، در پلی استیشن همیشه بارسلونا را انتخاب می کردم. این تیم کیفیتی باورنکردنی دارد و بازیکنان فوق العاده ای در آن حضور دارند.
پس از دورتموند، همیشه بارسلونا را دوست داشته ام. همواره از بازی کنار ستارگان بزرگ دنیا استقبال می کنم. دوست دارم روزی کنار مسی، اینیستا و همچنین رونالدو بازی کنم."

رویس در مورد اینکه مسی بهتر است یا رونالدو گفت:" نمی توان به روشنی در این زمینه پاسخ داد. هردو بهترین بازیکنان حال حاضر دنیا هستند. خصوصیاتی دارند که دیگر بازیکنان ندارند. آنها چند قدم از همه جلوترند و مهمتر اینکه، همیشه در گلزنی تدوام داشته اند."