Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رونالدو: از حضور در رئال مادرید خوشحالم

رونالدو: از حضور در رئال مادرید خوشحالم

کریستیانو رونالدو همچون فصل گذشته، بار دیگر هدف اول شایعه سازان است و اخبار متفاوتی در مورد پیوستن او به یونایتد یا پاری سن ژرمن در تابستان آینده به گوش می رسد.

رونالدو که به تازگی توانسته برترین گلزن تاریخ رئال مادرید شود، روز گذشته گل دوم تیمش مقابل لاس پالماس(3-1 رئال) را به ثمر رساند تا در لالیگا 8 گله شود؛ با این حال او هنوز با رونالدوی فصل گذشته فاصله دارد.

کریستیانو در تازه ترین مصاحبه اش با "EFE AGENCY" گفت:" تا به امروز که با شما صحبت می کنم، از حضور در رئال مادرید و بازی برای این تیم شاد و خوشحالم و دوست دارم همین روند ادامه داشته باشد ولی کسی از آینده خبر ندارد و مشخص نیست چه اتفاقاتی در پیش است."

رونالدو در مورد واکنش های عصبیش در هنگام ناکامی ها گفت:" من از شکست متنفرم و در چنین مواقعی عکس العمل هایی از من می بینید یا حرف هایی می زنم که بعدا از آنها پشیمان می شوم. از نظر خودم، من بهترین هستم و باید همیشه پیروز شوم. فکر می کنم چنین طرز تفکری برای کسانی که دوست دارند بهترین باشند، کلیدی باشد."