Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

براوو: با مسی، از هر تیمی یک قدم جلوتریم

براوو: با مسی، از هر تیمی یک قدم جلوتریم

کلودیو براوو، دروازه بان شیلیایی بارسلونا معتقد است که پرکردن جای خالی مسی غیرممکن است.

لئو مسی از یک ماه قبل و به دلیل مصدومیت در بازی مقابل لاس پالماس به دور از میادین است و تا سه هفته دیگر نیز احتمال بازگشت او نمی رود.

کلودیو براوو در مصاحبه با موندودپورتیوو، در مورد مسی گفت:" لئو یک بازیکن بی همتاست. با او یک قدم از هر تیم بزرگ دیگری جلوتر هستیم. پرکردن جای خالی او غیرممکن است با این حال بارسلونا بازیکنان باکیفیت زیادی چون سوارز، نیمار و... دارد که می توانند در غیاب مسی، روند موفقیت در بارسلونا را حفظ کنند."

براوو در مورد نقش سوارز و نیمار در غیاب مسی گفت:" سوارز و نیمار از وقتی مسی مصدوم شده، کارشان را فوق العاده خوب انجام داده اند. وقتی آنها در زمین حضور دارند و بازی های بزرگ از راه می رسند، خیالتان راحت است.
وقتی سوارز به بارسا پیوست، می دانستم که او تشنه موفقیت است و می تواند کمک فراوانی به تیم بکند. او یک گلزن مادرزاد است و در لحظات دشوار می تواند هر تیمی را نجات دهد.
نیمار هم با وجود سن اندکش، تجربه بالایی دارد و مهارت های او غیرقابل کتمان هستند. حضور چنین بازیکنانی یک مزیت برای بارسلونا به حساب می آید."