Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

لام: تمدید قرارداد گواردیولا دست ما نیست

لام: تمدید قرارداد گواردیولا دست ما نیست

فیلیپ لام، کاپیتان بایرن، پس از اتمام دیدار مقابل ولفسبورگ در جام حذفی، بار دیگر به تمجید از پپ گواردیولا پرداخت.

گواردیولا سومین فصل مربیگری خود در بایرن را پشت سر می گذارد و در بوندسلیگا و جام حذفی، مقتدارنه و بی رقیب پیش می رود. او که تنها تا ژوئن 2016 با بایرن قرارداد دارد، هنوز در مورد تمدید این قرارداد، وضعیت خود را مشخص نکرده است. این در حالی است که شایعاتی در مورد پیوستن او به سیتی و حتی چلسی نیز به گوش می رسد.

لام که پس از برتری 3-1 بایرن برابر ولفسبورگ با خبرنگاران صحبت می کرد، در مورد وضعیت گواردیولا گفت:"بر کسی پوشیده نیست که بایرن زیر نظر اندیشه های گورادیولا، در بهترین شرایط قرار داد و همه بازیکنان تابع او هستند اما تمدید قرارداد او چیزی نیست که دست من و دیگر بازیکنان باشد و در مورد آن، خود گواردیولا و مدیران باشگاه باید تصمیم بگیرند.

بایرن با او در همه مسابقات عطش پیروزی دارد. هر حریفی در آلمان می تواند ما را دچار یک چالش کند اما در فصل جدید تا بدینجا، عملکرد فوق العاده ای داشته ایم و اجازه خودنمایی به هیچ حریفی را نداده ایم. "