Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

عدم دعوت مسی به تیم ملی آرژانتین

عدم دعوت مسی به تیم ملی آرژانتین

چندین رسانه معتبر کشور آرژانتین امروز گزارش داده اند که تاتا مارتینو، سرمربی تیم ملی آرژانتین، قصد دعوت از لیونل مسی برای دو بازی حساس برابر برزیل و کلمبیا را ندارد.

لیونل مسی که ماه گذشته در دیدار بارسلونا مقابل لاس پالماس دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانو شد، به ادعای تیم پزشکی بارسلونا، حداقل تا سه هفته دیگر از آمادگی لازم برای بازگشت به میادین برخوردار نخواهد بود.

آرژانتینی ها که در دور مقدماتی جام جهانی 2018، با یک شکست و یک تساوی، اوضاع خوبی در جدول ندارند، امیدوار بودند تا بتوانند از مسی در دو بازی حساس برابر برزیل و کلمبیا(اواخر آبان ماه) استفاده کنند و فشارها روی بارسلونا برای رساندن هرچه سریعتر مسی را افزایش داده بودند.
با این حال مصاحبه چند روز پیش مسی که در آن گفته بود که برای بازگشت خود هیچ تاریخی معین نکرده و تنها با مجوز پزشکان بارسا به میادین بازخواهد گشت، مارتینو را متقاعد کرد تا قید دعوت به او در دو بازی آینده آلبی سلساته را بزند. بدین ترتیب مسی قادر خواهد بود با خیال راحت، خود را برای بازی مقابل رئال در تاریخ 1 آذر مهیا کند.
به ادعای همین منابع، سرخیو آگوئرو نیز به دلیل مصدومیت، بازی برابر برزیل و کلمیبا را از دست خواهد داد.