Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بوسکتس: غیبت مسی در بارسا به چشم می آید

بوسکتس: غیبت مسی در بارسا به چشم می آید

بارسلونا فردا از دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان، بدون مسی باید در بلاروس مقابل باته بوریسوف قرار بگیرد.

بارسلونا از دو بازی قبلی خود 4 امتیاز کسب کرده؛ در حالیکه باته سه امتیازی است. این روزها آبی اناری ها علاوه بر مسی، از غیبت چندین بازیکن دیگر خود همچون اینیستا نیز رنج می برند.

بوسکتس در نشست خبری این بازی و در مورد غایبان پرشمار بارسا گفت:" نمی توانم بگویم که مسافرت های زیاد در اردوی پیش فصل، باعث افزایش تعداد مصدومان شده است؛ البته این مساله بی تاثیر نبوده ولی نمی تواند توجیهی برای ما باشد. خیلی دیگر از تیم های  بزرگ نیز در پیش فصل به نقاط مختلف دنیا سفر می کنند. غایبان زیاد، اوضاع را برای ما مشکل کرده؛ بخصوص که نمی توانیم از آردا و ویدال هم استفاده کنیم."

بوسکتس در مورد تاثیر غیبت مسی گفت:" با مسی توازن تیم ما بیشتر می شود. او بیشتر از هر بازیکن دیگری در تیم ما گل می زند و پاس گل می دهد. سیستم بارسا بدون مسی تغییری نمی کند اما بدون او مجبوریم بیشتر از قبل در زمین برای پیروزی تلاش کنیم. واضح است که غیبت مسی در بارسلونا به چشم می آید و جای خالی او را پرکردن تقریبا غیر ممکن است."