Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بنزما: هرکاری می کنم تا مقابل PSG بازی کنم

بنزما: هرکاری می کنم تا مقابل PSG بازی کنم

کریم بنزما به دلیل مصدومیت در بازی دوستانه فرانسه و ارمنستان، در حال حاضر زیر نظر فیزیوتراپ های باشگاه رئال مادرید قرار دارد.

یکی از بدترین خبرهایی که رئالی ها هفته گذشته دریافت کردند، خبر مصدومیت کریم بنزما در بازی دوستانه تیم ملی فرانسه بود. بنزما آماده ترین مهاجم رئال در هفته های گذشته بود و تاکنون 6 گل در لالیگا برای کهکشانی ها به ثمر رسانده است.
او به دلیل مصدومیت، بازی روز شنبه رئال برابر لوانته را از دست داد اما امیدوار است به بازی بسیار حساس روز چهارشنبه برابر پاری سن ژرمن برسد.

بنزما در مصاحبه با مجله "Jornal du Dimanche" و در رابطه با همین بازی گفت:" پاری سن ژرمن تیمی متفاوت نسبت به سالیان گذشته است. این تیم دیگر به بازی در چنین سطح بالایی عادت کرده و بازی مقابل این تیم دشوارتر از همیشه است.

آنها امسال خودشان را خیلی خوب تقویت کرده اند اما برای رئال فرق نمی کند حریف مقابلش چه تیمی باشد؛ ما از هر مسابقه ای برد می خواهیم و هدفمان صعود به عنوان تیم اول گروه است.
متاسفانه من فعلا مصدوم هستم اما تمام تلاشم را می کنم تا به این بازی برسم. خیلی دوست دارم در پاریس مقابل PSG بازی کنم اما به توصیه تیم پزشکی، اگر بازی کردنم یک نوع ریسک باشد، متاسفانه مجبور خواهم شد که قید حضور در این بازی را بزنم.باید ببینیم که که در یکی دو روز آینده چه پیش می آید."