Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نیمار؛ لیونل مسی جدید بارسلونا

نیمار؛ لیونل مسی جدید بارسلونا

در روزهایی که لئو مسی به دلیل مصدومیت نمی تواند بارسلونا را همراهی کند، شاید هیچ چیز جز درخشش بی نظیر نیمار در بازی شب گذشته برابر رایو نمی توانست هواداران بارسلونا را خوشحال کند.

مسی نزدیک به ده سال است که به نوعی رهبر بی چون و چرای داخل زمین بارسلونا محسوب می شود.او هرچند هنوز به کاپیتان اولی بارسا نرسیده اما تاثیرگذاری او روی نتایح آبی اناری ها، کتمان شدنی نیست.

وقتی او در بازی مقابل لاس پالماس دچار مصدومیت شد و به مدت دو ماه از حضور در میادین محروم ماند، بسیاری، کار بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان را دشوار ارزیابی کردند. بارسا در غیاب او 3 بار به میدان رفته و تنها در مقابل سویا متحمل شکست شده است.

شب گذشته بارسلونا مقابل رایو وایکانو و در حالیکه گل اول را دریافت کرده بود، با درخشش نیمار که 4 گل به ثمر رساند، 5-2 به برتری رسید . درخشش استثنایی نیمار که در غیاب مسی، بارسلونا را از یک شکست خانگی نجات داد، باعث شادی زایدالوصف در اردوی بارسلونا شده است. حالا هواداران این تیم خوشحالند که در غیاب نابغه آرژانتینی تیمشان، نیمار می تواند قدرت تعیین کنندگی خود را به رخ بکشد.

ستاره برزیل با 4 گل شب گذشته خود، 8 گله شد و بالاتر از بنزما و رونالدوی 6 گله، در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار گرفت. او پس از باپتیستا، دومین برزیلی ای است که در لالیگا موفق به زدن 4 گل در یک بازی شده است.