Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درخواست عجیب باشگاه سانتوس از فیفا: نیمار را 6 ماه محروم کنید

درخواست عجیب باشگاه سانتوس از فیفا: نیمار را 6 ماه محروم کنید

به نظر می رسد حواشی میان نیمار، سانتوس و بارسلونا تمامی ندارد.

به گزارش AS، صبح امروز در رسانه های برزیلی خبر عجیب منتشر شد که طی آن باشگاه سانتوس برزیل از فیفا درخواست کرده بود که نیمار ستاره سابق این تیم و فعلی بارسلونا را به مدت 6 ماه از تمامی رقابت های رسمی فوتبال محروم کند.

دلیل این اقدام سانتوس که موجب تعجب هوادران فوتبال برزیل شد این است که آن ها مدعی هستند که نیمار یکی از بندهای قوانین فیفا را نقض کرده است و همچنین باید 55 میلیون یورو به این باشگاه برزیلی غرامت دهد. اما به گفته Globoesporte در همین رابطه مدیر باشگاه سانتوس در کنفرانس خبری چند روز پیش خود در مورد این اقدام گفت:

"ما این کار را بر علیه یکی از اسطوره ها و الگوهای همیشگی باشگاه انجام ندادیم بلکه هدفمان حمایت از باشگاه بوده است."

با تمام این اوصاف آن ها مدعی هستند که این ستاره برزیلی ماده 26 مقررات انضباطی فیفا که مربوط به فسادهای اداری پایه است را نقض کرده است و برای این موضوع باید 6 ماه محروم شود. همچنین آن ها مدعی هستند که این بازیکن برزیلی در بندهای قرارداد خود پس از انتقالش به اسپانیا بدقولی کرده است و برای همین باید 55 میلیون یورو غرامت به سانتوس بپردازد.

شایان ذکر است هنوز شخص بازیکن، پدرش و باشگاه بارسلونا هیچ واکنشی نسبت به این اتفاق نشان نداده اند.