Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گرت بیل؛ متهم ردیف اول در رئال مادرید

گرت بیل؛ متهم ردیف اول در رئال مادرید

مصاحبه جنجالی جدید مدیر برنامه های گرت بیل بر علیه رونالدو، به سوژه داغی در باشگاه رئال مادرید تبدیل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، جاناتان بارنت، مدیر برنامه های بیل، چند روز پیش در مصاحبه ای جنجالی گفت که گرت بیل دوست ندارد مثل رونالدو، بهترین مدل یا بهترین فروشنده لباس های زیر دنیا باشد و تنها به فوتبال فکر می کند.

این مصاحبه، بازتاب گسترده ای در اسپانیا داشت و بسیاری این جملات را از آن بیل می دانند که از زبان بارنت خارج شده است. به ادعای نشریه ال موندو، چاپ مادرید، رافا بنیتس، سرمربی رئال پس از خواندن این مصاحبه، با گرت بیل که در اردوی تیم ملی ولز حضور داشت، تماس گرفته و از او خواسته تا در مورد اظهارات عجیب ایجنتش، توضیحاتی ارائه دهد.

در گزارش ال موندو آمده است که بیل با رد هرگونه دخالتش در این مصاحبه، گفته است که صحبت های بارنت هیچ ارتباطی به وی نداشته و او حاضر است پس از بازگشت به مادرید، شخصا با رونالدو در این مورد صحبت کند. بیل از امروز ساعت 19.30 در کمپ تمرینی رئال مادرید حاضر خواهد شد و باید منتظر برخورد او با رونالدو و تلاشش برای رفع سوتفاهمات بود.