Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

هشدار مدیر برنامه های خسه به رئال مادرید

هشدار مدیر برنامه های خسه به رئال مادرید

خسه رودریگز، همچون سال گذشته امسال نیز نتوانسته بطور متناوب برای رئال مادرید به میدان برود و این مساله باعث نارضایتی او شده است.


 

به گزارش "ورزش سه"، خسه که دو سال پیش، پدیده رئال مادرید لقب گرفت، به دلیل یک مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی، نزدیک به 8 ماه به دور از میادین ماند که این مساله باعث افت محسوس کیفی و نیمکت نشینی ها متوالی او در فصل گذشته شد.
امسال نیز اوضاع برای او تغییر چندانی نکرده و او تنها در سه بازی از 7 بازی رئال مادرید در لالیگا به میدان رفته که تنها در یکی از آنها فیکس بوده است.

گینس کارواخال، مدیر برنامه های خسه، روز گذشته به رادیو مارکا گفت:" خسه باید بیشتر از قبل در رئال بازی کند؛ چون یک بازیکن با حضور در میدان است که روحیه اش بالا می رود.وضعیت خسه در حال حاضر پیچیده است و کادر فنی رئال مادرید باید فکری به حال او کرده و یک تصمیم مشخص بگیرد.

او خیلی خوب تمرین می کند و از لحاظ ذهنی نیز یک بازیکن قوی است؛ با این حال وقتی بصورت متوالی روی نیمکت می نشیند، شرایط برایش نامطلوب می شود. او منتظر فرصتی است تا بتواند ارزش هایش را اثبات کند."