Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بیل دوست ندارد مثل رونالدو بهترین مدل دنیا باشد

بیل دوست ندارد مثل رونالدو بهترین مدل دنیا باشد

جاناتان بارنت، مدیر برنامه های گرت بیل، به شایعات اختلاف بین ستاره ولزی با کریستیانو رونالدو واکنش نشان داد.


 

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل سال 2013 به رئال مادرید پیوست. او در فصل اول حضورش در رئال، بسیار موفق و درخشان ظاهر شد اما سال گذشته کیفیت او به وضوح افت کرد. بارنت، در مصاحبه ای جنجالی، چند ماه قبل ادعا کرد که بازیکنان رئال در زمین به بیل پاس نمی دهند و او چندان مورد علاقه هم تیمی هایش قرار ندارد. شایعات اختلاف بین بیل و رونالدو نیز هنوز هم بر سر زبان هاست.

بارنت در واکنش به این اخبار گفت:" بیل و رونالدو هر شب باهم بیرون نمی روند و شام نمی خورند اما رابطه شان خوب است. هیچ تنفری هم بینشان وجود ندارد. گرت بر خلاف رونالدو، شخصیت آرامی دارد. فکر می کنم او می تواند هنوز چیزهای زیادی در زمینه فوتبال از رونالدو یاد بگیرد.

گرت این سبک زندگی خود را دوست دارد و نمی خواهد آن را تغییر دهد. او فوتبالیست بزرگی است و چیزی بیشتر از این نمی خواهد. همه هدف او این است که روزی بهترین بازیکن دنیا شود. فکر نمی کنم گرت مثل رونالدو بخواهد وارد دنیای تبلیغات شود. نمی خواهد بهترین مدل دنیا باشد یا بهترین مارک لباس را راه اندازی کند. او فقط به فوتبال فکر می کند."