Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

صربستان 1-2 پرتغال؛ پیروزی در شب اخراج ماتیچ و کولاروف

صربستان 1-2 پرتغال؛ پیروزی در شب اخراج ماتیچ و کولاروف

در آخرین دیدار مرحله مقدماتی رقابت های یورو 2016 در گروه I، تیم ملی پرتغال موفق شد در زمین صربستان با ارائه یک بازی دفاعی و استفاده حداکثر از تک موقعیت ها به پیروزی رسیده و با قدرت راهی جام ملت های اروپا شود.

گــزارش بازی

تیم ملی پرتغال در غیاب تعدادی از ستاره های خود از جمله بازیکنان رئال مادرید و کوئنترائو در حالیکه صعود خود را قطعی کرده بود در خانه صربستان حذف شده به میدان رفت. آنها خیلی زود در دقیقه '5 توسط نانی به گل رسیدند تا با خیالی آسوده بازی را ادامه دهند. در ادامه نیمه اول صرب ها که برای آبروداری بازی می کردند، فشار حملات خود را افزایش دادند که راه به جایی نبرد و بازنده به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم، تیم فرناندو سانتوس کاملاً در لاک دفاعی فرو رفته بود و همین باعث جلو تر آمدن صربستان شد که چندین بار پاتریسیو با واکنش های خوب خود مانع از گلزنی بازیکنان میزبان شد تا اینکه سرانجام در دقیقه '65 توشیچ کار را به تساوی کشاند.

در ادامه در دقیقه '70 موتینیو به جای ولوسو وارد میدان شد تا خط میانی پرتغال سر و سامان یابد و موفق شد هشت دقیقه بعد از ورود به زمین با یک ضربه استادانه در تک موقعیت این لحظات تیمش، نتیجه را 2-1 کند. لحظه ای بعد از این گل کولاروف تعویض شده با اعتراض های خود از روی نیمکت کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد. در دقیقه '82 نمانیا ماتیچ هم به خاطر خطای خشن خود کارت قرمز مستقیم دریافت کرده و صربستان 10 نفره شد.