Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دل بوسکه: مصدومیت سیلوا و موراتا کام مان را تلخ کرد

دل بوسکه: مصدومیت سیلوا و موراتا کام مان را تلخ کرد

طرفداری - در ادامه کنفرانس مطبوعاتی ویسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا را پس از پیروزی پر گل برابر لوکزامبورگ و صعود به رقابت های یورو 2016 به نقل از وب سایت AS مرور می کنیم.

در راه فرانسه:

امتیازات فراوانی جمع آوری کردیم و این به هیچ عنوان آسان نبود. شکست در ابتدای بازی ها برابر اسلوواکی کار ما را پیچیده کرد و واقعا دشواری های زیادی را برای رسیدن به یورو متحمل شدیم.

بازی فیزیکی:

بازی را به طور کامل در اختیار داشته و توانستیم برابر آن ها که فوتبال درگیرانه ای را بازی می کردند شانس های گلزنی زیادی خلق کنیم و نتیجه می توانست حتی از این نیز بهتر باشد.

سیلوا و موراتا:

مصدومیت این دو بدترین اتفاق امشب بود  و ما را کمی نگران ساخت.من هنوط جزئیات مصدومیت آن ها را نمی دانم و باید تا فردا و مشخص شدن وضعیت شان صبر کنیم.

الکاسر یا کوستا:

مشکل تمام مهاجمان ما گل زدن به صورت مداوم و منظم است. آن ها با تیم ارتباط خوبی داشته و در زمین مسابقه احساس راحتی می کنند. البته که پیروزی امشب متعلق به کل تیم است نه فقط آن هایی که گلزنی کردند.

پیکه:

تمام این موضوع از ابتدا برایم خسته کننده بود. من از هواداران مان که امشب به حمایت از تیم پرداختند تشکر می کنم و دوست دارم به جای آن عده ای که این سوت ها را زدند به حمایت اکثر تماشاگران فکر کرده و قدردان آنان باشم.