Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پيروزي پرگل بارسا مقابل لوانته با هت‌تريک تيو

پيروزي پرگل بارسا مقابل لوانته با هت‌تريک تيو

بارسلونا در مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌هاي کوپا‌‌دل‌ري در ديداري پر گل لوانته را شکست داد.

مرحله يک‌چهارم نهايي رقابت‌هاي کوپا‌دل‌ري اسپانيا شب گذشته ادامه يافت و بارسلونا به مصاف لوانته رفت. هت‌تريک کريستين تيو در نيمه دوم به همراه گل به خودي يکي از بازيکنان لوانته، بارسا را که يک بر صفر عقب افتاده بود، با نتيجه چهار بر يک به پيروزي رساند.

به گزارش فارس،غول‌هاي کاتالان در دقيقه 31 با گل الزهر از حريف خود عقب افتادند تا نيمه اول با شکست شاگردان مارتينو به پايان برسد. با شروع نيمه دوم گل به خودي خوانفران در دقيقه 53 بازي را به تساوي کشاند. کريستين تيو هفت دقيقه بعد روي پاس ليونل مسي تيمش را يک گل پيش انداخت. بازيکن جوان بارسلونا بار ديگر در دقيقه 81 و باز هم روي پاس ستاره آرژانتيني که در اين بازي براي آبي‌اناري‌ها درخشيد، گلزني کرد و پنج دقيقه بعد روي پاس سوم مسي توانست در اين ديدار هت‌تريک کند تا بارسلونا با نتيجه چهار بر يک برنده اين ديدار شود.

اين دو تيم شنبه شب در رقابت‌هاي لاليگا با يکديگر ديدار کرده بودند که در نهايت اين بازي با تساوي يک بر يک به پايان رسيده بود.

ارسال نظر